Zelené steny Pixel Garden

Zelené steny Pixel Garden

MODULOVÉ VERTIKÁLNE ZÁHRADY
Kvetinové steny Pixel Garden stanovujú nové štandardy v dizajne priestoru s využitím živých rastlín. Plnia nielen dekoratívnu a obrazovú funkciu, ale aj úžitkovú. Postavené ako steny výstavných stánkov, akustických obrazoviek, plôch alebo atraktívne prvky zelene v interiéroch prinášajú novú kvalitu priestoru.

Pixel Garden vertikálne záhrady ponúkajú skvelé možnosti usporiadania. Umožňujú vytvárať rôzne farebné variácie – kvitnúce mozaiky a sofistikované floristické vzory, ktoré vyvolávajú obrovský obdiv.

Výrobky zo série Pixel Garden sú výrobky pripravené na vytváranie dekoratívnych rastlinných stien. Tieto zelené kompozície sú ideálne pre zdobenie a dotvorenie otvorených priestorov, ako aj interiérov.
Kvetináče s vhodne vybranými rastlinami môžu byť použité na vytvorenie pekných a praktických kvetinových stien, ktoré spĺňajú deliace, ochranné a dekoračné funkcie. Sú tiež skvelé pre stavbu plotov, altánov a záhradných priečok. Nemenej výnimočne pôsobia v interiéroch ako originálne, živé dekorácie stien a miestností.

DVA MODULOVÉ VEĽKOSTI

Systém Pixel Garden je založený na prvkoch (moduloch). Každý modul určený na vytvorenie záhrady na stene pozostáva z krabice a dvoch odnímateľných kvetináčov – toto riešenie umožňuje, aby sa zloženie zelene mohlo voľne meniť a ľahko obsluhovať.

K dispozícii sú dve veľkosti modulov Pixel Garden:

PIXELOVÝ MODUL PG 09

(priemer kvetináča 90 mm)
40 ks modulov PG09 na 1 m2
Veľkosť modulov navrhnutá pre malé plochy.

PIXELOVÝ MODUL PG 14

(priemer kvetináča 140 mm)
18 ks modulov PG14 na 1 m2
Veľkosť modulov navrhnutá pre veľké plochy.

INTEGROVANÉ SYSTÉM NAVODNENIA

Systém Pixel sa vyznačuje jedinečným zavlažovacím systémom. Inštalácia kvetinových stien nevyžaduje špecializované vedomosti a úsilie. Systém je možné inštalovať na otvorenom priestranstve aj vo vnútri budov. Moduly sú k dispozícii v dvoch farbách: čierna a svetlošedá.

VERTIKÁLNE STENY

Tiež označované ako vertikálne záhrady, sú perfektné ako originálne a mimoriadne estetické usporiadanie stien na verejných miestach, ako sú nákupné centrá, kaviarne, reštaurácie, výklady, ako aj v súkromných apartmánoch, záhradách a terasách. Vzhľadom na bohatú vegetačnú vrstvu môžu vertikálne záhrady slúžiť ako prirodzené zvukotesné obrazovky. Kvetinové matrice dokonale nahrádzajú štandardné živé ploty a veľmi dobre fungujú ako priečky, napríklad v kanceláriách alebo reštauráciách, ktoré prinášajú do interiéru nový a moderný štýl.

Dekoratívny aspekt je len jednou z vlastností kvetinových stien. Ďalšou je ich reklamná funkcia. Moderné zelené steny nielen zdobia, ale môžu byť aj nositeľom marketingového obsahu a vizuálnych komunikačných správ. Kvetináče s farebnými rastlinami, môžu byť použité na vytvorenie akéhokoľvek obrazu, veľkolepej mozaiky alebo atraktívnej správy na stenu.. Môžu to byť okrasné abstraktné motívy a špecifické obrazy – značky, symboly, firemné logá a dokonca aj kompletné titulky. Možnosti vertikálnych záhrad sú nekonečné a veľký efekt závisí výlučne od vašej fantázie! Nenechajte si ujsť túto príležitosť, aby ste účinne pritiahli pozornosť potenciálnych zákazníkov. Objednajte si osobnú stenu kvetov pre vašu spoločnosť a propagujte sa moderným spôsobom.

Zelená stena doma? Nič jednoduchšie! Vďaka modulom Pixel Garden vytvoríte v byte vertikálnu záhradu a zmeníte interiér na oázu zelene. Vertikálna záhrada je dokonalým riešením pre malé priestory, kde nie je priestor pre tradičné riešenia. Záhrada na stene oživí váš dom.

Máte malý priestor na zeleň v apartmáne a sen o záhrade? Pixel Garden je skvelé riešenie pre balkóny a terasy, kde môžete pestovať svoje obľúbené kvety, jahody a bylinky. Taká zelená stena nielenže poteší oko, ale umožňuje aj mať čerstvé bylinky na dosah ruky.

Inštalácia zelených stien krok za krokom

Potrebujete originálny spôsob, ako zabezpečiť zeleň pre váš domov alebo podnikanie? Chcete obnoviť záhradu alebo priniesť osviežujúcu vegetáciu do vášho bytu a kancelárie? Hľadáte len tie najlepšie riešenia? Máme pre vás niečo pre vás! Zelené rastlinné steny sú to, čo potrebujete! Ich montáž je jednoduchá a rýchla, vďaka čomu môžete za krátky čas získať pozoruhodnú dekoráciu.

Ako súčasť našej ponuky ponúkame klientom vytvorenie inovatívnych, efektívnych a ľahko udržiavateľných zelených stien – vertikálne záhrady, štruktúry, ktoré dokonale obnovia akýkoľvek priestor a sú vhodné ako pre interiéry, tak aj pre otvorené priestory.

Vďaka inštalácii zelených stien sa do budovy môžu ľahko a efektívne uvoľňovať príjemné účinky prírody, čo umožňuje dosiahnuť symbiózu medzi architektúrou a prírodou

ĽAHKÁ INŠTALÁCIA ZELENÝCH STEN v 5 krokoch

1. Pripravená montážna základňa (nosník)

Na vertikálnej ploche, ktorá bude podporou kvetinovej steny, vytvorte mriežku, ku ktorej bude štruktúra pripojená.

2. Inštalácia prvkov Pixel Garden

Pomocou skrutkovača zaskrutkujte moduly. Uistite sa, že každý prvok tvoriaci štruktúru zelenej steny je presne a rovnomerne namontovaný. Všetky výrobky zo série Pixel Garden sa vyznačujú najkvalitnejšími materiálmi a starostlivým spracovaním. Sú tiež prispôsobené na rýchlu a pohodlnú montáž, preto vám táto operácia určite nebude pre vás problém.

3. Inštalácia priečnej zavlažovacej rúrky

Pozdĺž horného podlažia prvkov zelenej steny umiestnite hadicu vodorovne, čo bude zodpovedné za správnu hydratáciu celej inštalácie.

4. Inštalácia rozprašovačov

Nainštalujte rozprašovače.

5. Inštalácia ďalších voliteľných prvkov automatizácie zavlažovania

Nainštalujte zostávajúce prvky zavlažovacieho systému.
Akonáhle je konštrukcia zelenej steny pripravená, môžete konečne začať s výsadbou kvetináčov s rastlinami, ktoré budú zodpovedné za veľkolepý efekt celej inštalácie. Voľba rastlín je vaša a závisí od vášho vizuálneho konceptu. Môžete si vybrať voňavé kvety a vytvoriť s nimi pestrú, rozkvitnutú kompozíciu alebo plánovanú farebnú mozaiku, alebo vybrať množstvo odtieňov sviežej zelene, ktoré vytvoria dojem pôsobivého moderného živého plotu. Podobným spôsobom môžete zariadiť aj vertikálne záhrady, ktorých starostlivo plánovaný a konštruovaný dizajn dokonale spríjemňuje všetky domáce a kancelárske priestory.
Naši poradcovia sú vždy k dispozícii, poskytujú odborné poradenstvo v oblasti montáže, výberu vegetácie, ako aj pomoc pri výstavbe zelenej steny. Pozývame Vás na využitie našej ponuky!

Máte otázky?

GDPR

7 + 8 =