Hoštické hnojivo Guáno tekuté 500ml

Tekuté Guáno

p

O produkte

Tekuté Hoštické hnojivo Guáno je čistý organický produkt, bez prídavku priemyselne vyrábaných zložiek. Guáno vzniklo mineralizáciou vtáčieho trusu na pobrežiach Južnej Ameriky.

Balenie: 500ml

Cena

6.49 
Jednotková cena 12.98  /liter

Popis

Hoštické hnojivo Guáno tekuté 500ml.

Tekuté Hoštické hnojivo Guáno je čistý organický produkt, bez prídavku priemyselne vyrábaných zložiek. Tekuté guáno vzniklo mineralizáciou vtáčieho trusu na pobrežiach Južnej Ameriky, kde je už po stáročia používané miestnym obyvateľstvom ako vynikajúce prírodné hnojivo. Úpravou do tekutého stavu sa guáno stáva  vhodným hnojivom  pre pestovanie rastlín v byte ale aj v záhrade. Guáno poskytuje rastlinám potrebné živiny počas celého vegetačného obdobia vo forme, v ktorej sú živiny koreňovým systémom dobre prijímané. Pretože sa jedná o prírodnú surovinu, nedochádza, pri správnom dávkovaní, k poškodeniu rastlín a zasoleniu pôdy. Pôda si tak udržuje vzdušnosť a úrodnosť.

Zloženie:3% N + 6 % P2O5 + 3% K2O
Dávkovanie: Pre zálievku riedime15ml hnojiva (plný vrchnák) s 1,5 litrami vody. Pred použitím obsah fľašky dôkladne pretrepte. Roztok aplikujeme na povrch substrátu zálievkou. Pre optimálnu výživu rastlín aplikujte hnojivo počas vegetačného obdobia raz 1 týždeň. Pri listovej výžive (postrekom na list) zmiešame 15ml hnojiva so 3 litrami vody. Aplikujeme raz za týždeň.

Balenie: 500ml

Informácie o produkte

Počet liter 0.5 liter
Hmotnosť 0.5 kg
Rozmery 7 × 5 × 23 cm
Balenie o objeme

0.5l