Kvapalné hnojivo Vitality Komplex univerzál Agro

Organické hnojivo

p

O produkte

Univerzálne využitie.

Obsahuje urýchľovač rastu – špeciálny výluh z dážďovkového kompostu. Zvyšuje odolnosť rastlín voči stresu (sucho premokrenie, a pod.) a pôsobí regeneračne – pri poškodení chorobami a škodcami. Prírodný doping pre rastliny – energia na rast, kvitnutie a tvorbu plodov. Obsahuje vyvážený pomer živín a mikroprvkov – nahrádza jedno hnojenie.

Dostupný v 0,5l a 1l baleniach.

Cena

3.95 6.59 
Jednotková cena 6.59  /liter

Popis

Vitality komplex je vynikajúcim pomocníkom na posilnenie imunity rastlín, obnovenie ich vitality a rastu. Nezameniteľná receptúra Vitality Komplex urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami a posilňuje odolnosť voči stresu. Jeho použitie je vhodné na všetky druhy izbových rastlín, drobného ovocia, zeleniny, okrasných rastlín a ďalších rastlín na záhrade. Tento komplexný rastlinný prípravok odporúčame aplikovať na oslabené, nerastúce a zanedbané rastliny.
Vitality Komplex obsahuje enzýmy a stimulačné látky zo zažívacieho traktu dážďoviek, ktoré uľahčujú (urýchľujú) transport živín z pôdy do rastlín aj procesy v rastlinách, zlepšujú využitie živín z pôdy a pomáhajú zväčšeniu koreňovej plochy, následne aj nadzemnej časti rastliny.
Ďalej obsahuje humínové kyseliny a fulvokyseliny, ktoré obmedzujú únavu pôdy a jej vyčerpanie, vytvárajú podmienky pre tvorbu humusu a sprístupňujú živiny pre rastliny.
Aplikácia: Určené k zálievke aj aplikácii na listy
Dávkovanie: 30 ml (2 viečka) do 5 l vody pre zálievku
15 ml (1 viečko) do 3 l vody pre postrek

Informácie o produkte

Počet liter 1 liter
Hmotnosť -
Rozmery -
Balenie o objeme

0.5l, 1 l

Výrobca

Agro CS