Neviditeľný obrubník Ekobrim

Neviditeľný obrubník

p

O produkte

Neviditeľný obrubník Eko-brim lišta je tvarovateľný univerzálny záhradný obrubník. Upevňuje sa plastovými klincami, na jednu lištu je treba 3-5 ks klincov.

Cena

3.49 

Popis

Eko-brim lišta

Neviditeľný obrubník Eko-Brim lišta je ľahká, ľubovoľne tvarovateľná plastová lišta čiernej farby. Jej použitie na univerzálny záhradný obrubník nevyžaduje výkopové práce.

Kde použiť neviditeľný obrubník

Eko-Brim lišta neviditeľného obrubníka je vhodná nielen ako obrubník, ale aj ako prostriedok na oddelenie útvarov v trávnatých plochách z iných materiálov. Napríklad keď potrebujete oddeliť štrk alebo záhradnú kôru v okolí rastlín od trávnika. Keď neviete ako oddeliiť trávnik od záhonu ideálne neviditeľným obrubníkom. Uplatnenie si nájde aj pri pokladaní zámkovej dlažby alebo stavbe chodníka.

Tvarovanie

Lišta umožňuje tvarovanie dlažby do oblúkov, kruhov bez pracného rezania betónových alebo drevených obrubníkov. Na uchytenie sa používa plastový klinec Eko-brim. Výsledok je esteticky omnoho lepší.
Veľmi dobré uplatnenie má neviditeľný záhradný obrubník Eko-brim aj pri kladení betónovej dlažby, terasových dlažieb alebo prírodných kociek. Eko-Brim lištu môžete využiť aj ako dilatačnú lištu do betónu, na zarovnanie betónových plôch či ako konštrukčnú lištu.

univerzálny záhradný obrubník použitie neviditeľný obrubník Eko-Brim lišta

Výhody neviditeľného obrubníka Eko-Brim

Hlavnou dizajnovou výhodou neviditeľného obrubníka je, že ho nevidíte 🙂 ale opticky a funkčne dokáže oddeľovať priestor a materiály v záhrade.

jednoduchá a rýchla montáž

nevyžaduje výkopové práce

nízke náklady na osadenie

nerušivý vzhľad – nevidíte ho

dlhodobá trvanlivosť

lištu je možné ľubovoľne tvarovať

použitie pre všetky druhy povrchov

bezproblémové kosenie trávnikov až k okraju oddelenej plochy

V prípade potreby existuje aj možnosť jednoduchej demontáže a opätovného použitia na inom mieste.

Neviditeľný obrubník parametre

Výška 5 cm x dĺžka 100 cm x hĺbka 8 cm
Hmotnosť 470 g/ks
Čierna farba
Kvalitný UV stabilizovaný plastový materiál

Informácie o produkte

Hmotnosť 0.47 kg
Rozmery 100 × 8 × 5 cm
Trvale nízka cena