Stojan na stromček Krinner Comfort Grip

Stojan na stromček

p

O produkte

Stojan na stromček Krinner Comfort Grip so zásobníkom na vodu a indikátorom hladiny. Stojan na vianočný stromček so zásobníkom na vodu v tmavozelenej farbe.

Cena

56.89 65.89 
Jednotková cena 56.89 65.89  /kus

Popis

Stojan na vianočný stromček so zásobníkom na vodu

Stojan na vianočný stromček so zásobníkom na vodu Krinner Comfort Grip s indikátorom hladiny vody. Tento stojan má patentovaný bezpečnostný pás. Na výber v dvoch veľkostiach – S a M.

Stojan na stromček

Stojan na stromček osadíte pomocou jedného lanka. Upínacie zariadenie zabezpečuje, že vianočný stromček stojí absolútne pevne a rovno bez ohľadu na to, či je hrubý alebo tenký až do hrúbky kmeňa 12 cm. Stačí stlačiť pedál a zaistiť stromček.

Nastaviteľné svorky stojana uľahčujú dostať stromček do vzpriamenej polohy bez otvorenia upínacieho mechanizmu. Patentovaný bezpečnostný pás ponechá stojan otvorený krok za krokom. Zabraňuje neúmyselnému otvoreniu stromu a poskytuje veľký komfort pre jeho presun. Nádoba na vodu zaručí, že váš vianočný stromček zostane dlhšie čerstvý a redukuje množstvo opadaného ihličia. Indikátor hladiny vody vám ukáže, kedy presne potrebuje stromček doliať vodu a zobrazuje aj maximálnu výšku vody v stojane.

Parametre stojana

Max. výška stromu: 230/250 cm
Max. priemer kmeňa: 11/12 cm
Priemer stojana: 34/36 cm
Max. objem vody: 3 / 3,5 l
Farba: tmavo zelená
Materiál: plast

Stojany na stromček Krinner

Informácie o produkte

Počet kus 1 kus, 1 kus
Hmotnosť -
Rozmery -
Veľkosť

M, S