Stojan na stromček Krinner Premium XL

Stojan na stromček

p

O produkte

Prémiový stojan na stromček Krinner Premium XL so zásobníkom na vodu 4,5l a indikátorom hladiny. Stojan na vianočný stromček s uzamykaním pre max výšku 300cm.

Cena

109.89 
Jednotková cena 109.89  /kus

Popis

Stojan na vianočný stromček so zásobníkom na vodu

Stojan na vianočný stromček so zásobníkom na vodu Krinner Premium XL. Stojan s inteligentným systémom automatického uzamknutia pre max výšku vianočného stromčeka 300cm.

Stojan na stromček

Stojan na stromček osadíte pomocou jedného lanka. Upínacie zariadenie zabezpečuje, že vianočný stromček stojí absolútne pevne a rovno., Bez ohľadu na to, či je kmeň stromčeka hrubý alebo tenký. Stačí stlačiť pedál a zaistiť stromček.

Nastaviteľné svorky

Nastaviteľné svorky uľahčujú dostať stromček do vzpriamenej polohy bez otvorenia upínacieho mechanizmu. Patentovaný bezpečnostný pás ponechá stojan otvorený krok za krokom. Zabraňuje neúmyselnému otvoreniu stromu a poskytuje veľký komfort pre jeho presun.
Stojan na stromček so zásobníkom na vodu v objeme 4,5 l zaručí, že Váš vianočný stromček zostane dlhšie čerstvý. Zároveň prísun vlahy znižuje aj množstvo opadaného ihličia.

Nádoba na vodu

Indikátor hladiny vody vám ukáže, kedy presne potrebuje stromček doliať vodu. Zobrazuje aj maximálnu úroveň vody v zásobníku stojana.

Automatické uzamknutie

Stojan na stromček disponuje inteligentným systémom automatického uzamknutia. Zvuk zvončeka vás upozorní na to, keď svorky dokonale držia stromček na mieste. Pedál sa automaticky uzamkne. Pohodlné dodatočné nastavenie umožňuje premiestniť stojan bez otvorenia upínacieho systému.

Parametre stojana

Max. výška stromu: 300 cm
Max. priemer kmeňa: 12 cm
Priemer stojana: 39 cm
Max. objem vody: 4,5 l
Farba: zelená
Materiál: plast

Stojany na stromček Krinner

Informácie o produkte

Počet kus 1 kus
Hmotnosť 6.3 kg
Rozmery 40 × 12 × 40 cm
Veľkosť

XL