Vytvorte si jesenný aranžmán

Nádhernú prírodnú dekoráciu vo farbách jesene si viete jednoducho pripraviť aj u vás v pohodlí domova. Zároveň si tak viete spríjemniť chvíle na očakávanie prichádzajúcich sviatkov. V studenom počasí sú príjemné jesenné tóny pohladením pre naše oči aj ducha. Trendom tejto jesene sú prirodzené doplnky. Prírodné drevené konáre, lotos a ďalšie plody. Nové nápady na jesenné aranžovanie viete skvelo načerpať aj v prírode. Jesenné dekorácie nie len pre váš domov.

Aranžovanie v gardenteam

Aranžmány a kompozície sezónnych rastlín, čakajú aj u nás v Záhradnom centre. Vybrať si môžete aj z veľkého množstva nádob, kvetináčov a prútených košov. Na ozdobenie si pripravíme  všetky dostupné prírodné  prvky. Keramická nádoba prípadne betónová tvarovaná nádoba, je rovnako vhodným základom. Aranžovanie je skvelou formou tvorenia.

Prírodné dekorácie

Všetky dekorácie si umiestnime od najvýraznejších po tie najmenšie. Na základ ich potom pripevníme tavnou pištoľou. Nezabudnite ani na rôzne suché plody a konáriky. Trendom sú aj machy a lišajníky. Ideálne je použiť stabilizovaný lišajník.

U nás v záhradnom centre v Bytči pripravujeme aranžmány na prianie. Pripravujú ich pre vás šikovné kolegynky z prírodných materiálov. Vytvorené dielka sú krásnou ozdobou exteriérov aj interiérov. Pri doplnení sviečky je možnosť použiť aranžmány aj pre dekorovanie hrobových miest. Pre uctenie spomienky na našich zosnulých máme pre vás pripravené kahance, náhrobné sviečky a vence. Pre čo najnižšiu stopu, sú tvorené najmä z prírodných materiálov. Veľká časť je rozložiteľná, prírode blízka.

Našu ponuku dekorácií stále rozširujeme. Nájdete u nás aj spomínaný stabilizovaný lišajník a machy. Ponuka u nás v Záhradnom centre Gardenteam v Bytči je pripravená jesennými suchými materiálmi na aranžovanie, textilnými kvetinami. Rozšírený je aj výber sezónnych rastlín u nás na predajni.

Novinkou je ponuka aranžovacích materiálov aj na našej E-shopovej stránke.

Stabilizované machy a lišajníky nájdete na tomto odkaze Kliknite sem

Prajeme Vám veľa inšpirácie pri tvorbe.