O spoločnosti Garden Team

Garden Team

História

Firma Garden team s.r.o. vznikla ako pokračovanie podnikateľských aktivít firmy Milan Gaňa Cleanex, na základe dlhoročných skúseností zakladateľa firmy v oblasti záhradníctva, stavebníctva a obchodu, ktorým sa venuje už od roku 1998.

Náš cieľ

Náš pracovný priestor prináša pôžitok pre oči a dušu, ale i nové a svieže myšlienky, ktoré potrebujeme pri našej tvorbe. Cieľom a víziou je vytvárať krajšie prostredie okolo nás a vytvoriť svet zelenším pre každého. Inšpirácie k tvorbe záhrad čerpáme z rôznych zdrojov akými sú cestovanie a spoznávanie cudzích krajín, oddychom v prírode, ako aj neustálym vzdelávaním sa.

Aká bude cena za rekonštrukciu mojej záhrady?

GARDEN TEAM je predovšetkým tím mladých kreatívnych ľudí, pre ktorých je práca ich spoločným koníčkom. Zamestnanci sú našou najväčšou prednosťou a svojimi dlhoročnými skúsenosťami, ochotou tvrdo pracovať a prijímať nové výzvy, nás ako firmu neustále posúvajú vpred. Spája nás nielen vzťah pracovný, ale sme i dobrými priateľmi, ktorí spolu trávia voľný čas športom, firemnými akciami, ale i školeniami. Na realizáciu Vašej záhrady je k dispozícii tím desiatok ľudí v kompletnom profesijnom zložení a to od záhradného Architekta až po Závlahára. Náš vozový park pozostáva z viacerých firemných vozidiel, traktorov a rôznych strojov a zariadení, využívaných pri náročnej počasím limitovanej práci.

Kombinácia troch zložiek: profesionálny tím ľudí – rôznorodé strojové vybavenie – vlastné moderné priestory o rozlohe 8000 m2 – nám umožnila dosiahnuť obchodnú nezávislosť. Neovplyvňujú nás vonkajšie faktory akými sú napr. subdodávatelia, tým garantujeme zákazníkom dohodnuté termíny a ceny. Komunikácia prebieha len s jedným dodávateľom , ktorý Vám zabezpečí nielen návrh a realizáciu samotného záhradného projektu, ale i širokú ponuku doplnkových služieb. Naše záhradné centrum ponúka všetky potrebné materiály a rastliny , z ktorých Vám pomôžeme vytvoriť záhradu Vašich snov. Veľký dôraz kladieme na kvalitu zrealizovaných prác a po – realizačný servis.

Navštívte nás a spolu s našimi architektmi si môžete navrhnúť Vašu vysnívanú “Oázu pokoja”. V každom prípade ste u nás vítaní a náš tím sa už teší na Vašu návštevu.
Naše heslo znie: „Zeleň nas baví !“ Veď predsa v žilách Nám koluje „zelená krv“.

20 rokov skúseností

Máme dlhoročné skúseností v oblasti záhradníctva, stavebníctva a obchodu.

Architekti záhradného designu

Naši architekti vám navrhnú záhradu presne podľa vašich predstáv a najmodernejších trendov.

Exkluzívni partneri

Spolupracujeme s exkluzívnymi partnermi, ktorí nám pomáhajú dotvárať vašu záhradu k dokonalosti.

Spoznajte našich projektantov záhrad

Ing. Mgr. Erika Šurinová

Vedúca predajne

Záhradný architekt s bohatými skúsenosťami, ktorý už realizoval množstvo záhradných projektov.

📧 surinova.gardenteam@gmail.com

Ing. Martin Tretina

Záhradný projektant

Záhradný architekt s bohatými skúsenosťami, ktorý už realizoval množstvo záhradných projektov.

📧 tretina.gardenteam@gmail.com

Ing. Ľubica Slamečková

Zahradný projektant

Záhradný architekt s bohatými skúsenosťami, ktorý už realizoval množstvo záhradných projektov.

📧 slameckova.gardenteam@gmail.com

Naši partneri

Spolupracujeme s našimi partnermi, aby sme zabezpečili dokonalosť projektu a kvalitný výsledok našej práce alebo Vašej starostlivosti o záhradu a zeleň.

Eko-Brim

Eko-Brim

lišta je výborný pomocník pri úpravách a realizácii záhrad. Je ľahká, ľubovoľne tvarovateľná lišta čiernej farby, ktorej použitie si nevyžaduje výkopové práce. Je vhodná nielen ako obrubník, ale aj ako prostriedok na oddelenie útvarov v trávnatých plochách z iných materiálov, ako napríklad štrk alebo kôra.

Gramoflor

Gramoflor

široký sortiment prvotriednych substrátov pre záhradníkov, záhradkárov a pestovateľov kvetín. Bezrašelinové zeminy v BIO kvalite vhodné na pestovanie rastlín. Produkty pre hobby aj náročných milovníkov záhrady.

Garden spot

Garden spot

vertikálne dekoratívno-úžitkové záhrady - zelené steny pre interiér a exteriér. Záhradná trávnatá mriežka pre fixáciu a stabilizáciu pôdy v záhrade alebo átrium. Hliníkové mobilní steny s rozmanitým využitím a aplikáciu zelene a kvetov v priestore.

DLF

Gardena

je lídrom v oblasti vysokokvalitného záhradného náradia v Európe - zavlažovacie systémy, čerpadlá, produkty na starostlivosť o trávnik, stromy a kroviny, záhradné náradie alebo pomocníci na kultiváciu pôdy.

Symbiom

Symbiom

Mykorhízne huby - pomoc všetkým pestovateľom, zdravie a krása Vašim rastlinám. Mykorhíza je prírodné pestovanie bez chémie, zníženie potreby zálievky a hnojenia, zvýšenie odolnosti rastlín, vyrovnaný rast a vyššia plodnosť.
Zvýšený obsah prospešných látok je spolužitie
na celý život.

Zeocem

Zeocem

inteligentné a listové pôdne hnojivá, pomocné látky a kondicionéry pre zlepšenie vlastností a účinné využitie živín úžitkovými a okrasnými rastlinami.

Compo

ICL

špeciálne ekologické hnojivá pre okrasné záhrady, poľnohospodárstvo a trávniky.
Rain Bird

Rain Bird

plne automatický podzemný zavlažovací systém, navrhnutý pre záhradu. Automatická dodávku vlahy pre optimálny rast vegetácie. Vždy rovnomerná zálievka bez nutnosti obsluhy.

Juta

Borealis

DLF

DLF

je globálna spoločnosť zaoberajúca sa výrobou vysoko kvalitných osív pre kŕmne účely, športové účely a okrasné záhradníctvo.