Záhradné centrum

Naša predajňa

V našej predajni nájdete široký sortiment záhradných materiálov , hnojív, osív, záhradnej techniky, drobného záhradného náradia, ukážky machových obrazov a zelených stien, kvetináče a predovšetkým milý a odborný personál, ktoý vám vždy ochotne poradí. .

BIO kútik

Riegionálne a zdravé potraviny

V našom Bio kútiku nájdete prevažne lokálne produkované zdravé ovocie a zeleninu, zdravé potraviny, rôzne Bio štavy a sirupy, vína a mliečne produkty od farmárov z regiónu.

Naš exteriér

Exterér záhradného centra sme navrhli tak, aby ste si okrem širokého sortimentu rastlín odniesli od nás aj inšpirácie z našich výstaviek a ukážkového záhona v centre pozemku. V neposlednom rade je exterier oázov pokoja a pastvou pre oči.

E-shop záhradné centrum

Tovar záhradného centra dostupný online.

Všetko do Záhrady

V našom Záhradnom centre v Bytči nájdete všetko potrebné pre Vašu záhradu

m2 Predajnej plochy

Rastliny, kríky a stromy do záhrady

Rastliny

Semená, sadenice, letničky, trvalky, ovocné a dekoratívne stromy, kry a všetko čo dokáže žiť a tvoriť vo Vašu záhradu po celý rok.

Rastliny, kríky a stromy do záhrady

Substráty

Pôda, rašelina, substrát obohatený živinami, minerálmi a prirodzene prospešnými látkami pre vývin a výživu rastlín.
Rastliny, kríky a stromy do záhrady

Hnojivá a postreky

Látky dávajúce živiny, podporujúce správny rast rastlín Vašej záhrady. Ochrana pred škodcami a zdravý – prirodzený vývin.
Rastliny, kríky a stromy do záhrady

Prírodný kameň

Dekoračné štrky a okruhliaky, dlažby a obklady, platne aj šlapáky, solitéry sú neoddeliteľnou súčasťou a doplnkom každej záhrady
Rastliny, kríky a stromy do záhrady

Závlahy a jazierka

Automatické systémy závlahy, vybavenie a príslušenstvo.
Rastliny, kríky a stromy do záhrady

Náradie a technika

Praktické ručné náradie, záhradná technika – elektrické, akku aj motorové.
Rastliny, kríky a stromy do záhrady

Drevený systém

Drevené prvky do záhrady – palisády, kvetináče, kolíky, oporné prvky.
Rastliny, kríky a stromy do záhrady

Dekorácie a doplnky

Kvetináče, osvetlenie, rôzne dekorácie a okrasné prvky do záhrady.

Naša práca

je úzko prepojená s prírodou a krajinou, ktorú obývame, preto sú aktivity záhradného centra Garden-Team zamerané aj na budovanie vzťahu k záhrade, prírode a životnému prostrediu. Stále budujeme aj vzťah a rešpekt k tradíciám a vidieckemu prostrediu. Súčasťou našich postupov je ohľad na trvalú udržateľnosť a ekologické a šetrné správanie .

 

Naši partneri

Spolupracujeme s našimi partnermi, aby sme zabezpečili dokonalosť projektu a kvalitný výsledok našej práce alebo Vašej starostlivosti o záhradu a zeleň.

Eko-Brim logo

Eko-Brim

lišta je výborný pomocník pri úpravách a realizácii záhrad. Je ľahká, ľubovoľne tvarovateľná lišta čiernej farby, ktorej použitie si nevyžaduje výkopové práce. Je vhodná nielen ako obrubník, ale aj ako prostriedok na oddelenie útvarov v trávnatých plochách z iných materiálov, ako napríklad štrk alebo kôra.
Gramoflor logo

Gramoflor

široký sortiment prvotriednych substrátov pre záhradníkov, záhradkárov a pestovateľov kvetín. Bezrašelinové zeminy v BIO kvalite vhodné na pestovanie rastlín. Produkty pre hobby aj náročných milovníkov záhrady.
Garden spot logo

Garden spot

vertikálne dekoratívno-úžitkové záhrady - zelené steny pre interiér a exteriér. Záhradná trávnatá mriežka pre fixáciu a stabilizáciu pôdy v záhrade alebo átrium. Hliníkové mobilní steny s rozmanitým využitím a aplikáciu zelene a kvetov v priestore.
Gardena logo

Gardena

je lídrom v oblasti vysokokvalitného záhradného náradia v Európe - zavlažovacie systémy, čerpadlá, produkty na starostlivosť o trávnik, stromy a kroviny, záhradné náradie alebo pomocníci na kultiváciu pôdy.
Symbiom logo

Symbiom

Mykorhízne huby - pomoc všetkým pestovateľom, zdravie a krása Vašim rastlinám. Mykorhíza je prírodné pestovanie bez chémie, zníženie potreby zálievky a hnojenia, zvýšenie odolnosti rastlín, vyrovnaný rast a vyššia plodnosť. Zvýšený obsah prospešných látok je spolužitie na celý život.
Zeocem logo

Zeocem

inteligentné a listové pôdne hnojivá, pomocné látky a kondicionéry pre zlepšenie vlastností a účinné využitie živín úžitkovými a okrasnými rastlinami
ICL logo

ICL

špeciálne ekologické hnojivá pre okrasné záhrady, poľnohospodárstvo a trávniky.
Rain Bird logo

Rain Bird

plne automatický podzemný zavlažovací systém, navrhnutý pre záhradu. Automatická dodávku vlahy pre optimálny rast vegetácie. Vždy rovnomerná zálievka bez nutnosti obsluhy.
Borealis logo

Borealis

jeden z popredných výrobcov hnojív v Európe. Efektívne hnojivá na báze dusíka
DLF logo

DLF

je globálna spoločnosť zaoberajúca sa výrobou vysoko kvalitných osív pre kŕmne účely, športové účely a okrasné záhradníctvo.