Záhradné centrum

Všetko do Záhrady

V našom Záhradnom centre v Bytči nájdete na predajnej ploche 8000 m2 všetko potrebné pre Vašu záhradu či už to je alebo bude

okrasná záhrada

úžitková záhrada

kamenná záhrada

kombinovaná záhrada

m2 Predajnej plochy

Čo ponúkame

Široký sortiment rastlín

Osivá a sadenice

Okrasné stromy a kríky

Ovocné stromy a kríky

Mulčovacie materiály

Substráty

Rašelina

Pôdne zmesi

Dekoračné predmety

Kvetináče

Prírodný kameň

Záhradné náradie a pomôcky

Hnojivá a postreky

Ochranné prostriedky

Záhradná technika a stroje

Robotické kosačky

Búdky pre živočíchy

Naša predajňa

V našej predajni nájdete široký sortiment záhradných materiálov , hnojív, osív, záhradnej techniky, drobného záhradného náradia, ukážky machových obrazov a zelených stien, kvetináče a predovšetkým milý a odborný personál, ktoý vám vždy ochotne poradí. .

Naš exteriér

Exterér záhradného centra sme navrhli tak, aby ste si okrem širokého sortimentu rastlín odniesli od nás aj inšpirácie z našich výstaviek a ukážkového záhona v centre pozemku. V neposlednom rade je exterier oázov pokoja a pastvou pre oči.

Naši partneri

Spolupracujeme s našimi partnermi, aby sme zabezpečili dokonalosť projektu a kvalitný výsledok našej práce alebo Vašej starostlivosti o záhradu a zeleň.

Eko-Brim

Eko-Brim

lišta je výborný pomocník pri úpravách a realizácii záhrad. Je ľahká, ľubovoľne tvarovateľná lišta čiernej farby, ktorej použitie si nevyžaduje výkopové práce. Je vhodná nielen ako obrubník, ale aj ako prostriedok na oddelenie útvarov v trávnatých plochách z iných materiálov, ako napríklad štrk alebo kôra.

Gramoflor

Gramoflor

široký sortiment prvotriednych substrátov pre záhradníkov, záhradkárov a pestovateľov kvetín. Bezrašelinové zeminy v BIO kvalite vhodné na pestovanie rastlín. Produkty pre hobby aj náročných milovníkov záhrady.

Garden spot

Garden spot

vertikálne dekoratívno-úžitkové záhrady - zelené steny pre interiér a exteriér. Záhradná trávnatá mriežka pre fixáciu a stabilizáciu pôdy v záhrade alebo átrium. Hliníkové mobilní steny s rozmanitým využitím a aplikáciu zelene a kvetov v priestore.

DLF

Gardena

je lídrom v oblasti vysokokvalitného záhradného náradia v Európe - zavlažovacie systémy, čerpadlá, produkty na starostlivosť o trávnik, stromy a kroviny, záhradné náradie alebo pomocníci na kultiváciu pôdy.

Symbiom

Symbiom

Mykorhízne huby - pomoc všetkým pestovateľom, zdravie a krása Vašim rastlinám. Mykorhíza je prírodné pestovanie bez chémie, zníženie potreby zálievky a hnojenia, zvýšenie odolnosti rastlín, vyrovnaný rast a vyššia plodnosť.
Zvýšený obsah prospešných látok je spolužitie
na celý život.

Zeocem

Zeocem

inteligentné a listové pôdne hnojivá, pomocné látky a kondicionéry pre zlepšenie vlastností a účinné využitie živín úžitkovými a okrasnými rastlinami.

Compo

ICL

špeciálne ekologické hnojivá pre okrasné záhrady, poľnohospodárstvo a trávniky.
Rain Bird

Rain Bird

plne automatický podzemný zavlažovací systém, navrhnutý pre záhradu. Automatická dodávku vlahy pre optimálny rast vegetácie. Vždy rovnomerná zálievka bez nutnosti obsluhy.

Juta

Borealis

DLF

DLF

je globálna spoločnosť zaoberajúca sa výrobou vysoko kvalitných osív pre kŕmne účely, športové účely a okrasné záhradníctvo.

Naša práca

je úzko prepojená s prírodou a krajinou, ktorú obývame, preto sú aktivity záhradného centra Garden-Team zamerané aj na budovanie vzťahu k záhrade, prírode a životnému prostrediu. Stále budujeme aj vzťah a rešpekt k tradíciám a vidieckemu prostrediu. Súčasťou našich postupov je ohľad na trvalú udržateľnosť a ekologické a šetrné správanie .