Bio kútik

Bio kútik, v ktorom nájdete veľa lokálne produkovaných zdravých potravín, rôzne BIO produkty šťavy a sirupy, kávu, vínko a iné maškrty od farmárov z regiónu.
Bio kútik predajňa

Keď chcete jesť, nie konzumovať

Príbeh nášho BIOkútika v Záhradnom centre sa začal písať v roku 2020. Ľudia, ktorým záleží na tom čo jedia, dali hlavy dokopy. Ich misia bola jasná- dostať naše kvalitné slovenské potraviny bližšie k vám. Netrvalo dlho a kútik sa nám začal pomaly zapĺňať. Dnes v ňom nájdete plno lokálne produkovaných zdravých potravín, rôzne BIO šťavy a sirupy, kávu, vínko a iné maškrty od farmárov z regiónu.

Obľúbené BIO produkty

známe žiadané a veľmi obľúbené BIO produkty, ktoré nájdete v našom Bio kútiku.

Káva Zlaté Zrnko

Káva Zlaté Zrnko

Káva Zlaté Zrnko je jedinečná káva pražená na Slovensku. Vyrobená z kávových bôbov z čerstvých zberov, od farmárov. Vďaka slovenskej káve Zlaté zrnko spoznáte chuť celého sveta.

Ovocné a bylinné sirupy Kitl

Ovocné a bylinné sirupy Kitl

Ovocné a bylinné sirupy Kitl- Zdravie vo fľaši. Kitl je český výrobca ovocných a bylinných sirupov a doplnkov stravy, vyrábaných z prémiových BIO surovín.

Bio šťavy a sirupy Zamio

Bio šťavy a sirupy Zamio

Šťavy a sirupy Zamio z arónie, rakytníka, čiernej ríbezle, maliny, brusníc, moruše, cvikle či čučoriedky. 100 % bio. Z ovocia dopestovaného na Slovensku.

Kolatch dessert

Kolatch dessert

Cukrovinky prezentované v inovatívnej forme, vyrábané na Slovensku.