Zelené steny

Zelená stena Pixel Garden

Kvetinová zelená stena Pixel Garden stanovujú nové štandardy v dizajne priestoru s využitím živých rastlín. Plnia nielen dekoratívnu a obrazovú funkciu, ale aj úžitkovú. Postavené ako steny výstavných stánkov, akustických obrazoviek, plôch alebo atraktívne prvky zelene v interiéroch prinášajú novú kvalitu priestoru. Modulárna vertikálna záhrada umožňuje vytvoriť rôzne farebné kompozície rastlín.

Zelená stena Alu Wall

Hliníkové pojazdné zelené steny vyrobené z vysokokvalitných materiálov poskytujú vynikajúci priestor pre rastliny so zachovaním mobility, automatické zavlažovanie zaisťuje rovnomernosť a pravidelnosť zálievky. Hliníková stena Alu Wall je vhodná aj na dočasné použitie napr. pri výstavách a v priestoroch kde je nutné variabilné usporiadanie a rozdelenie priestoru.

Lišajníková stena a obrazy

Stabilizovaný lišajník škandinávskeho pôvodu je vhodnou dekoračnou bezúdržbovou rastlinou použiteľnou v priestoroch s bežnou vlhkosťou medzi 40-60% – nevyžaduje závlahu ani svetlo. Odpudzuje prach, toxíny a iné nečistoty. Recykláciou vlhkosti zároveň čistí vzduch. Pôsobí ako akustický absorbent. Machová stena je ideálny prírodný doplnok každého interiéru, vhodný aj pre alergikov.

Eko trávniková mriežka Garden Grid

Garden Grid je osvedčený výrobca vysoko kvalitných ekologických mriežok na trávnik. Mriežka umožňuje efektívne vytvrdzovanie a stabilizáciu povrchu zeme. Eko trávniková mriežka je alternatívou betónových dlažbových dosiek alebo dlažobných kameňov. Vytvára biologicky aktívny povrch s možnosťou výsevu a pestovania trávy.

Trávniková mriežka je vhodná na použitie na rôznych miestach:

Exteriér aj interiér

Šikmý svah

Rovinatý terén