Mikulášsky deň

nov 30, 2023

Každý rok sa tešíme na príchod Mikuláša, a tento rok navštívi aj naše Záhradné centrum Gardenteam v Bytči. Pre všetky šikovné detičky si Mikuláš pripravil zábavné hry alebo možnosť niečo si vytvoriť.

Každý rok sa tešíme na príchod Mikuláša, a tento rok navštívi aj naše Záhradné centrum Gardenteam v Bytči. Pre všetky šikovné detičky si Mikuláš pripravil zábavné hry alebo možnosť niečo si vytvoriť.

Mikulášsky deň 6122023

Stretnutie s Mikulášom

Boli ste naozaj tento rok poslušný? Nemusíme mať strach a pokiaľ si to chcete naozaj overiť príďte za našim Mikulášom. Určite si zaslúžite nejaký ten darček. Mikuláš bude u nás od 13:00 do 17:00 a za peknú básničku alebo veselú pesničku bude rozdávať malé darčeky.

Minijarmok

Pozvali sme obľúbenú Magdalena hand made, ktoré dokáže vykúzliť tie najkrajšie čiapočky, šáliky a ďalšie úžasné vecičky, nie len pre detičky. Milé a s láskou vyrábané, určite urobia radosť pod Vianočným stromčekom. Vy sa tak môžete tešiť na mini predvianočný jarmok. Pozvanie prijal aj Miro Belán – HLIVA, ktorý ponúka zdravé a úžasné hlivy. Zdravé pochúťky určite doplnia pestrú ponuku na vianočnom stole.

Maľovanie na tvár

Vyberte si svoju rozprávkovú bytosť alebo zvieratko z čarovnej vianočnej krajiny a zažite na malú chvíľku, aké je to byť inou postavičkou. Veď vianočný čas je plný predstáv a vianočných kúziel. Víla, anjel, vločka alebo niekto zo zvieracej ríše už na teba čaká.

Tvorivé dielničky

Vianočné ozdôbky a poznávanie prírody. Krásne spojenie pre tých pravých malých aj veľkých šikovníkov. Vyrobte si vlastné krásne ozdôbky a rozžiarte tak svoj vianočný stromček aj svojimi výtvormi. Urobte si radosť pri pohľade na stromček so svojou ozdôbkou.

Vianočný punč

Tešiť sa môžete na pravý vianočný punč a čajík na zahriatie a povzbudenie do tvorenia v dielničkách a sily do športových úloh. Tradícia vianočného punču je u nás už známa. Zohrejte sa a pookrejte pravou vianočnou náladou.

V záhradnom centre v Bytči

Celá akcia okrem predajných stánkov je úplne zadarmo.
Tešíme sa na Vás 6.12. v stredu od 9:00 do 17:00 v areále Záhradného centra Gardenteam v Bytči!